.

.

מיקרוסקופ Qiyuds, עם מחזיק סמארטפון, הגדלה של 40x-460X, 45 מעלות זווית צפייה מוזהבת, חומר ABS, אור מועבר LED,

מיקרוסקופ Qiyuds, עם מחזיק סמארטפון, הגדלה של 40x-460X, 45 מעלות זווית צפייה מוזהבת, חומר ABS, אור מועבר LED,

ILS 344.69
כמות סחורה
זמין

מיקרוסקופ, 40-640 פעמים פיקסלים אמיתיים, יכול לענות על צרכי הילדים באופן מלא מס '5 סוללה אוניברסלית, חיי הסוללה יכולים להימשך 720 שעות, ולבטל את הבעיה של גרירת הקו. מיקרוסקופ האור המועבר של LED המצויד במחזיק סמארטפון ואביזרים שונים הוא בחירה אידיאלית להיכנס לעולם המיקרוסקופ. זווית הצפייה המוזהבת של 45 מעלות של המיקרוסקופ הופכת את זה לנוח לילדים להתבונן ונוח לנשיאה. השתמש במחזיק הסמארטפון כדי לצלם ולבדוק בקלות תמונות. אקדח העדשות יכול לעבור במהירות בין הגדלות. מיקרוסקופ, צעצועי ניסוי מדעיים, כך שילדים מגיל צעיר להתגבר על ההרגלים הרעים של הצמיחה, לשפר את הריכוז, לשפר את העניין בלמידה ולפתח חשיבה מדעית. מיקרוסקופ, חקור את העולם המיקרוסקופי תחת הבנת טבענו הצבעוני, חקור את העולם המיקרוסקופי עוצר הנשימה! לטפח עניין בלמידה. מפרט : שם מוצר : מערכת הדלקת מיקרוסקופילציה : חתיכת תאורה מועברת : WF10 X WF16xobjective : קבוצת עדשות אובייקטיבית אטרומטית 4x 10x40x Appllaple People : 6-12 ילדים/Studversobservation שיטה : Strainder Chylinder manocularifification : 40 X-640 : Monocularlight : LED Light (מופעל על סוללה) עינית : 10x 16x משקל עינית רוחב זווית : 16.

תכונות מבצע

Product name:
Microscope
Lighting system:
transmitted lighting
Eyepiece:
WF10X WF16X
Objective:
Achromatic objective lens group 4X 10X40X
Applicable people:
6-12 years old children/students
Observation method:
straight cylinder monocular
Magnification:
40X-640X
Drive mode:
2 AA batteries
Microscope lens:
monocular
Light:
LED light (battery powered)
Eyepiece:
10x 16x wide-angle eyepiece
Size:
16.5x12x232cm
Product weight:
0.5KG
Packing list:
1*Microscope:
Notes:
Due to different monitors and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!
After sales:
If you have any questions, feel free to contact us and we will provide you with the best service.Our products and services will not let you down, thank you for your support to our store. I wish you and your loved ones good healt

הצעות דומות