![לה שומייר. גראב ד ' אפרס לה טבלו דה פפ המקורי. אני אוהב את התהילה שלי בגלריה של הבן לשעבר. מגנור. לה שומייר. גראב ד ' אפרס לה טבלו דה פפ המקורי. אני אוהב את התהילה שלי בגלריה של הבן לשעבר. מגנור.](/route/aundro/51498-לה_שומייר._גראב_ד_'_אפרס_לה_טבלו_דה_פפ_המקורי._אני_אוהב_את_התהילה_שלי_בגלריה_של_הבן_לשעבר._מגנור..jpg)
![לה שומייר. גראב ד ' אפרס לה טבלו דה פפ המקורי. אני אוהב את התהילה שלי בגלריה של הבן לשעבר. מגנור. לה שומייר. גראב ד ' אפרס לה טבלו דה פפ המקורי. אני אוהב את התהילה שלי בגלריה של הבן לשעבר. מגנור.](/route/aundro/51498-לה_שומייר._גראב_ד_'_אפרס_לה_טבלו_דה_פפ_המקורי._אני_אוהב_את_התהילה_שלי_בגלריה_של_הבן_לשעבר._מגנור..jpg)
חריטה, צבעונית ביד, מאת ג ' יי מוירו צייר ושרטט הולנדי היה בנו הבכור של הצייר פאולוס [פאוולס] יוסטנס וורמן מאלקמאר (נפטר ב-28 בספטמבר 1642), ששני בניו האחרים, פיטר וורמן ויוהנס וורמן, הפכו גם הם לציירים. פיליפס כנראה קיבל את שיעורי הציור הראשונים שלו מאביו, שאף אחד מעבודותיו לא זוהה. לדברי קורנליס דה בי, וורמן למד אצל פרנס האלס, אם כי לא ניתן להבחין בשום עקבות של השפעתו של האלס בעבודתו של וורמן. וורמן ידוע גם כי בילה מספר שבועות בשנת 1638 או 1639 בעבודה בהמבורג באולפן של צייר ההיסטוריה הגרמני אוורט דקר (נפטר ב-1647). בזמן שהה בהמבורג, הוא התחתן עם אנטה פיטרס. ב-4 בספטמבר 1640 הצטרף וורמן לאגודת סנט לוק בהארלם, שבה בשנת 1646 הוא החזיק במשרה של וינדר (סוכן או מוצא). בהתחשב באלמנטים הדרומיים הרבים בנופיו, הוצע שוב ושוב כי וורמן נסע לצרפת או לאיטליה, אך אין ראיות תיעודיות לכך שהוא עזב את הארלם המולדת שלו במשך יותר מאשר תקופות קצרות. במהלך חייו הוא בוודאי השיג מידה מסוימת של שגשוג, כפי שהוכח על ידי הסכומים הגדולים יחסית שירשו כל אחד משבעת ילדיו לאחר מותה של אשתו בשנת 1670.